MHDTAB.CZ - MHD v Táboře

Uzavírka Budějovické ulice 2020

Od 6.4.2020 bude uzavřena ulice Budějovická v Táboře. V souvislosti s uzavírkou dojde k značným změnám v provozu MHD.

K uzavření ulice dojde v úseku od křižovatkys Havlíčkovou ulicí po polikliniku v pondělí v časných ranních hodinách. Od pondělí 6.4.2020 do odvolání budou platit rozsáhlá omezení. Speciální jízdní řády jsou zveřejněny v sekci Jízdní řády.

linka 10

Provoz bude zachován jako o letních prázdninách.

ze zastávky Sídliště nad Lužnicí střed: po běžné trase do zastávky autobusové nádraží, ulicí 9. května do náhradní zastávky Křižíkovo náměstí (stávající zastávka linek 60 a 61) a dále do zastávky U Reálky a po běžné trase k nemocnici.

ze zastávky Nemocnice hlavní vchod: po běžné trase do zastávky Písecké rozcestí, poté do náhradní zastávky Na Parkánech a dále po objízdné trase (ulicemi Na Parkánech, Bechyňská, Lužnická) do náhradní zastávky Údolní, odtud do zastávky Autobusové nádraží a dále po běžné trase na Sídliště nad Lužnicí.

Linky 11, 13, 16 a 17

Budou platit dvě varianty objízdné trasy

  1. varianta shodná s objízdnou trasou pro linku 10. Bude platit ve všední dny pro vybrané spoje hlavně v ranních a večerních hodinách, kdy už není v provozu linka 10, a také pro vybrané spoje v sobotu a v neděli.
  2. pro ostatní spoje varianta s objížďkou po mostě přes Jordán:
  • ve směru ze Sezimova Ústí: Po běžné trase do zastávky autobusové nádraží,  onjízdnou trasou přes Blanické předměstí, Čekanice a most přes Jordán do zastávky Písecké rozcestí a odtud dále po běžné trase.
  • Ve směru z Klokot:  po trase do zastávky Písecké rozcestí a dále po objížďce po ulici Čs. armády – most přes Jordán – Košínská, Průběžná, Budovcova – most přes ČD – Valdenská do zastávky Autobusové nádraží, dále po obvyklé trase.,

Linka 14:

Ve směru ze Sezimova ústí:  po trase do zastávky Černé mosty, ulicí 9. května do náhradní zastávky Křižíkovo náměstí (stávající zastávka linek 60 a 61) a dále do zastávky U Reálky a po běžné trase do Klokot.

Ve směru z Klokot: po běžné trase do zastávky Písecké rozcestí, poté do náhradní zastávky Na Parkánech a dále po objízdné trase (ulicemi Na Parkánech, Bechyňská, Lužnická) do náhradní zastávky Údolní, odtud do zastávky Černé mosty a dále po běžné trase.

Linky 20 a 21

Směrem z Čekanic: po běžné trase do zastávky autobusové nádraží, ulicí 9. května do náhradní zastávky Křižíkovo náměstí (stávající zastávka linek 60 a 61) a dále do zastávky U Reálky a po běžné trase do Náchoda.

Směrem z Náchoda: . po běžné trase do zastávky Náchodské Sídliště, poté do náhradní zastávky Na Parkánech a dále po objízdné trase (ulicemi Na Parkánech, Bechyňská, Lužnická) do náhradní zastávky Údolní, odtud do zastávky Autobusové nádraží a dále po běžné trase do Čekanic.

Linka 30

Z Měšic: po běžné trase do zastávky autobusové nádraží, ulicí 9. května do náhradní zastávky Křižíkovo náměstí (stávající zastávka linek 60 a 61) a dále do zastávky Na Parkánech a po běžné trase směrem na Větrovy

Z Větrov: Po běžné trase do zastávky Švehlův most, dále objízdnou trasou do náhradní zastávky Lužnická u Mostu, dále do náhradní zastávky Údolní, odtud do zastávky Autobusové nádraží a dále po běžné trase

Linka 31

 Uzavírka se dotkne pouze jednoho ranního spoje. Ten bude veden opačně ze zastávky Na Parkánech a Kotnov přes Lužnické údolí do zastávky U Přibíků a dále pak až do zastávky AN, dále pod linkou č. 10 pokračuje do zastávky Sídliště Nad Lužnicí střed.

Linka 60

Z Maredova vrchu: po běžné trase do zastávky Křižíkovo náměstí odtud do náhradních zastávek Na Parkánech a Kotnov, v tomto směru budou vynechány zastávky U Střelnice, Tržní náměstí a Žižkovo náměstí. Ze zastávky Kotnov dále po běžné trase.

Z Čelkovic  pojede po běžné trase přes Žižkovo náměstí do zastávky U Střelnice. Dále pak po objízdné trase přes ulice Na Parkánech, Bechyňská, Lužnická a Údolní na Autobusové nádraží, případně dál po trase na Maredův vrch. (Důvodem vynechání zastávek Žižkovo nám., Tržní nám. a U Střelnice je zrychlení spojů tak, aby prodloužený směr po objízdné trase nenarušil časové polohy linky č. 60 a následně i linky č. 61. Na vynechané zastávky bude možné v případě nutnosti dojet autobusem při zpáteční cestě a bude umožněno v autobuse zůstat až do požadované zastávky.)

Linka 61:

Z Maredova vrchu: na Autobusové nádraží po běžné trase. Odtud bude změněno vedení linky přes Husovu a Údolní ulici do zastávky U Přibíků a dále po zastávkách a trase linky až do zastávky Žižkovo náměstí. Zde bude tento směr ukončen a autobus pojede ze Žižkova náměstí zpět po trase až do zastávky U Přibíků. Dále bude pokračovat ulicí Údolní a dále až na AN, případně po trase až do zastávky Maredova.

 

Vytvořeno dne: 2020-04-05 / Upraveno dne: 2020-04-05